Je to metoda, která Vám umožní ovládat své mozkové vlny. Jedná se osebe-učení mozku pomocí tzv.biologické zpětné vazby("biofeedback"). Když dostanete okamžitou, cílenou a přesnou informaci o ladění svých mozkových vln, můžete se naučit, jak je uvést do souladu.

Zlepšuje trému, napětí, bolesti hlavy a migrény, závislosti na alkoholu - drogách, nespavost, noční pomočování, problémy s usínáním, strach a úzkost, poruchy mozkové činosti po úrazech, atd...

Jak se tato metoda EEG Biofeedback provádí?

1. Nejprve je nutné provést vstupní vyšetření, kde se zjistí, co si zákazník přeje na fungování svého mozku zlepšit, jestli soustředění, pozornost, vůli, paměť, uvolnění. Snažíme se zjistit, proč mozek nefunguje. Provedeme záznam EEG.

2. Provede se zkušební EEG Biofeedback trénink, aby se mohlo odhadnout, jaký bude mít u Vás úspěch. Tento výsledek zpravidla zjistíme po prvním sezení, protože z něj vyčteme křivku učení. 

Trénink je bezbolestný, nenásilný a hravý. Technika používá snímací elektrodu přiloženou na temeno hlavy a dvě elektrody připevněné na uši. EEG snímač zachycuje mozkové vlny a předává je počítači. Počítač analyzuje signál a zajišťuje Biofeedback - zpětnou vazbu.

3. Na základě vstupního vyšetření pak odborník doporučí konkrétní tréninkový plán.

4. Náš mozek se rád učí, umí lépe a rychleji řešit problémy, když se mu ukáže jak.


EEG BIOFEEDBACK - autotréning mozku


V dnešní době si už hodně lidí začalo uvědomovat hodnotu zdraví a předem její nutné prevence. Téměř nikdo již nepochybuje nad tím, že lépe nemocem předcházet než je pak složitě léčit.

Přístroj Biofeedback, který se Vám budu představit, je jakousi alternativní variantou prevence péče o naši nervovou soustavu. Člověk v moderní společnosti používá EEG Biofeedback velmi často a ani si to neuvědomuje.

Pokaždé, když si jdeme změřit teplotu nebo stoupneme na váhu, použijeme přístroj Biofeedback. Teploměr nám říká jakou máme teplotu a váha kolik vážíme. Obě pomůcky nám dávají zpětnou vazbu o našem stavu. Vyzbrojení touto informací můžeme podniknout kroky k jeho vylepšení.

EEG Biofeedback je metoda, která nám umožní ovládat své mozkové vlny. Jedná se o sebe-učení mozku pomocí tzv. biologické zpětné vazby. Když dostaneme okamžitou a cílenou informací o ladění, případě rozladění svých mozkových vln, můžeme se naučit, jak je uvézt do souladu.


home     galerie    kontakty
HYDROCOLON

EEG BIOFEEDBACK

BIOTHERAPY
LÉČBA TLUSTÉHO STŘEVA

AUTOTRÉNING MOZKU

SVĚTLO KTERÉ UZDRAVUJE
HYDROCOLON
EEG BIOFEEDBACK
BIOTHERAPY