Dr. Mary Staggs

je přední anglická terapeutka. Ve své práci navazuje na dílo Dr. Royala Raymonda Rifeho.

Její autodetoxikační jednotka Mary Staggs Detox, kterou v roce 2001 po konzultacích u dr. Coreye na Floridě a dr. Morneye v Denveru přijala za vlastní a kterou začala šířit v Evropě, představuje zdokonalenou verzi Rifeho detoxikačního přístroje. Dr. Mary Staggs je uznávanou kapacitou na poli přírodního lékařství, jemuž se věnuje od roku 1969. Je zmocněnkyní Britského homeopatického institutu pro všechny španělsky mluvící země, členkou správní rady a zkušební komise Foundation of Contact Reflex Analysis (CRA). Externě působí v USA na Bircham University na Floridě. Spolu s dr. Manubensem zkoumá další možnosti využití přístroje Mary Staggs Detox.

V Evropě je jejím hlavním léčebným centrem Staggs Clinic v Esteponě v jižním Španělsku.
Metoda Mary Staggs Detox je založena na galvanické elektrolýze a podporuje přirozenou detoxikaci, která tělu umožňuje upevnit zdraví.

Tato detoxikace v principu znamená bioenergetickou stimulaci různých tkání, orgánů a systémů, které potom mohou lépe vykonávat svoji detoxikační funkci. Stimulace tak pomáhá obnovit přirozenou bioenergetickou rovnováhu, která významně ovlivňuje naše zdraví.

Není samozřejmě náhoda, že je naše tělo tvořeno ze tří čtvrtin vodou. Koncem prvního roku života tato hodnota klesá na 60 procent a s přibývajícím věkem se neustále snižuje. Nelze se proto divit, že naši předkové, kteří neznali vodu jen z vodovodních kohoutků jako většina z nás, ji v minulosti uctívali jako božství a spojovali s duchovními ideami. Zmínky o tom nalezneme ve spisech mnoha duchovědných badatelů, například u Leonarda da Vinci, J. W. Goetha, Novalise nebo W. H. Hegela.
Biotherapy - světlo které       uzdravuje


Univerzálnost a léčebná účinnost Biostimulu je dána i jeho originální konstrukcí, která umožňuje plošné neinvazivní terapeutické působení jak na povrchu organizmu (např. na pokožku), tak i v hloubce až několika cm (např. na klouby a svaly).

K největším přednostem fotonyxu, ve srovnání s většinou léků, patří především absence jakýchkoliv nežádoucích vedlejších účinků a rizika předávkování. Uživatelé Biostimulu rovněž ocení, v porovnání s jinými fototerapeutickými přístroji, jednoduché a bezpečné použití (hravě zvládne i malé dítě), variabilní napájení s možností aplikace prakticky v každé situaci, vysokou odolnost spojenou s dlouhou životností a v neposlední řadě též nízké provozní náklady.

V podobě Biostimulu se vám dostává do ruky bezesporu jedna z nejperspe-ktivnějších neinvazivních léčebných metod současnosti. Terapie energií vysoce polarizovaného quasimonochromatického (dále jen q-monochromatické)
diodového světla (fotonyx). Hlavním cílem této širokospektrálně působící
léčebné metody je obnova funkce energeticky vyčerpaných buněk (tkání),
přičemž právě pokles jejich energetického potenciálu je považován za jednu
z hlavních příčin vzniku celé řady zdravotních obtíží.

STOMATOLOGICKÉ OBTÍŽE

afty, opary, bolestí zubů, paradentozu,..
GYNEKOLOGICKÉ OBTÍŽE
těhotenství, porod, záněty, strie ,..
KOŽNÍ OBTÍŽE
akné, lupénka, jizvy, vrásky, celulitida,..
a  další….křečové žíly, rýma, kašel,
poruchy spánku,...
DR MARY STAGGS DETOX

revoluční metoda k upevnění zdraví


Mnoho mých pacientů se mě ptá, proč jsem se vlastně začala zajímat o detoxikaci v iontové lázni? Důvodem bylo, že jsem si uvědomila, že by mohla dobře doplňovat jiné terapeutické metody, které jsem užívala již dříve. Základním principem této metody je elektrolýza a mě ze všeho nejdřív zajímalo, proč voda ve vaničce, do níž jsou při léčebné kúře ponořeny nohy, mění barvu…
home     galerie    kontakty
HYDROCOLON

EEG BIOFEEDBACK

BIOTHERAPY
LÉČBA TLUSTÉHO STŘEVA

AUTOTRÉNING MOZKU

SVĚTLO KTERÉ UZDRAVUJE
HYDROCOLON
EEG BIOFEEDBACK
BIOTHERAPY